Ishte duke punuar.Humb jeten emigranti shqiptar diten e sotme

Lajm i keq vjen nga Greqia ku mesohet se nje emigrant Shqiptar ka humbur jeten diten e sotme.

Ai ishte ne moshen 53 vjec dhe ishte duke punuar. Ai eshte penguar dhe ka rene nga skela.Dhe ka humbur jeten.

Grupi hetimor ka shkuar ne vendngjarje dhe po zbardhin perse ka ndodhur ngjarja.