Ilda Bejleri behet pere te pare nene. Shikoni sa emer te bukur i ka vendos

Moderatorja e njohur, Ilda Bejleri është bërë nënë për herë të parë.

Bëhet me dije se moderatorja ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e ka quajtur me emrin Siena. Bukuroshja e ekranit ka arritur ta mbajë të fshehtë dhe larg syrit të medies shtatzaninë.

Vetëm pak ditë më parë, në fund të shtatzanisë ajo publikoi një foto në Instagram, ku i shihej barku i rrumbullakosur e teksa në dorë mbante një gotë verë.