Home TE NDRYSHME I riu bën tatuazh në kurriz portretin e kryeministrit Rama por shikoni...

I riu bën tatuazh në kurriz portretin e kryeministrit Rama por shikoni cfare ka bere para

406
0

Një i ri ka guxuar shumë dhe ka “stampuar” në trupin e tij me anë të një tatuazhi fytyrën e kryeministrit Edi Rama.

Foto e të riut në plazh po bën xhiron e rrjetit, ndërkohë që ky nuk është rasti i parë që një qytetar shqiptar bën tatuazh një politikan.

Më herët, taksisti Uljan Kolgjegja nga Tropoja kishte bërë tatuazh në kraharor fytyrën e ish-kryeministrit Sali Berisha.