I mori jeten gruas ne Elbasan Ramiz Mici befason hetuesit me sjelljen e tij

Elbasan- Pas kapjes nga policia, Ramiz Mici, 37 vjeç, është marrë në pyetje nga hetuesit e Prokurorisë Elbasan.

Ramiz Mici u kap një ditë më parë pasi bere ngjarjen e rend

Gjatë marrjes në pyetje ai nuk ka shprehur asnjë pendesë.

Krejtësisht i ftohtë ka pranuar para policisë por nuk ka dhënë shpjegime të qarta mbi motivet.

Kjo bën që organi i akuzës të vijoj të ketë dyshime se ngjarja ka ndodhur për motive xhelozie.

Ramiz Mici dhe Jetlira Elezi bashkëjetonin pas divorceve që kishin pasur më parë.