Home TE NDRYSHME I grisin biletën ne Rinas, vajza shokohet nga sjellja e punonjësve (Video)

I grisin biletën ne Rinas, vajza shokohet nga sjellja e punonjësve (Video)

525
0

Denoncimi i qytetares për sjelljen e punonjësve në aeroportin e Rinasit:

“Pershenetje Joq, desha tju shpreh shqetesimin ne aeroportin e rinasit nuk ma lan vllain per te kaluar i pagova bileten 200euro vajtje ardhje me vize te huaj edhe kjo punonjesa i gris bileten i thot nuk te len pa vaksib jo duhet kjo jo duhet ajo.

U NEVERITA nga kjo ngjarje, krenar qe ndodhem jashte dhe me vjen turp ndonjeher qe vi. Nje sjellje skandaloze te arrijne deri aty ku te grisin edhe bileten.”