Home TE NDRYSHME I griset maska Teas, dalin fotot. Cift në jetën reale me një...

I griset maska Teas, dalin fotot. Cift në jetën reale me një tjetër konkurrent të Përputhen jo me Andin

325
0

Këtë të diel në Përputhen Prime pritet që Andi dhe Tea të deklarojnë se janë çift dhe janë përputhur, duke u larguar nga studio.

Por ndërsa të gjithë po prisnin këtë zhvillim, Shqipja ka deklaruar dhe ka nxjerrë edhe një foto, ku shprehet se Tea është e lidhur me Beartin, i cili ka qenë me herët në panel si konkurrent.

Ndërkohë Shqipja ka lajmëruar se në vijim do të nxjerrë foto dhe informacione të tjera.