Humb jeten nga ataku kardiak aktorja 35-vjecare ne muajin e 8 te shtatzenise

Aktorja e serialit Karuthamuthu humbi jeten pas nje ataku kardiak. Ajo ishte shtatzen 8 muajshe.

Por fatmiresisht femija 8 muajsh mbijetoj sulmit te nenes dhe eshte nen kujdesin e mjekeve.


Lajmi u nda nga aktori Kishor Satya në një postim në Instagram , ku i bëri homazhe yllit të tij të Karuthamuthu. Nje nga aktoret e reja plot energji.

Aktorja Dr Priya kishte marr nje pauz ne punen e saj dhe ishte duke u kujdesur per shtatzenin por humbja e saj ishte e papritur. shiko.news