Humb jeten mbremjen e sotme bukuroshja 17 vjecare

KOSOVË-Nje aksident i rend ka ndodhur ne Gjakove ku jane aksidentuar 7 persona.

Ne mes tyre ishte dhe nje vajz e re nuk ka arritur te mbijetoj pasi kishte shume plage te renda.

Edhe pse e reja u dergua ne spital këmbësorja Rita Gashi nuk ka arrit te jetoj.

Familja ka ben njoftimin:Te pikëlluar, me dhimbje të thellë ju njoftojm se sot ka ndërruar jetë vajza e dajës Rita (Avdyl) Gashi.