Humb jeten 25 vjecari shqiptar ne Greqi diten e pare te punes

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Greqi ku mesohet se ka humbur jeten 25 vjecari shqiptar ne diten e pare te punes.

25 vjecari ishte duke shkuar ne kantier dhe ka pesuar aksident ne oren 10:15 te mengjesit.

25-vjeçari është përplasur nga një ekskavator, por rrethanat e sakta të vdekjes së tij do të dalin nga hetimi që ka nisur policia.