Hoqi dorë nga mandati/ Kryeministri Rama del me tjetër Njoftim për Najada Çomon

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetin social Facebook video-mesazhin e Shefes së Infektivit, Najada Çomos e cila thekson se një pjesë e madhe e personave që aktualisht janë të shtruar në spitalin Infektiv, janë persona që nuk e kanë bërë vaksinenn dhe janë në gjendje më të rënduar.

“Mirëmëngjesi dhe duke ju kujtuar vaksinimin për të shpëtuar jetë, përmes thirrjes nga Spitali Infektiv të prof. Najada Çomo, ju uroj një ditë të qetë.”, shkruan Rama krah videos së publikuar në rrjetin social Faceook.