Home TE NDRYSHME Hopaa, Vish fustanin me toka, hajde dhe moj fjerakeja: Arjan Konomi ja...

Hopaa, Vish fustanin me toka, hajde dhe moj fjerakeja: Arjan Konomi ja merr këngës në kulmin e qejfit: U bë dhe ky këngëtar tani

238
0

Sot Përputhen Tour, në qytetin e Fierit, duken të kenë shkuar mjaftë bukur dhe plot atmosferë festive. Numri I pjesëmarrësve për audicion ishte tejet i lartë.

Shume video u postuan nga stafi i ‘PërPuthen’, ajo që u pikas më shumë nga mediat rozë ishtë kënga e kënduar nga opinionisti i reality show ‘PërPuthen’.

Prezent në qytetin e Fierit sot ishte edhe vetë drejtori artistik “Redi nuk flet është si Beoynce, ajo nuk flet vetëm performon” shprehet Olsa ne postimet e saja në Instagram.

“Vish fustanin me toka, hajde dhe moj …” këndon me zë të lartë opinionisti Arjan Konomi, ku pranë tij e shoqërinë me zërin e saj karakteristik Anna Kauri.

“Shihe me çfarë atmosfere i kemi ne audicionet” dëgjohet ne video Olsa Muhameti, autorja e këtij reality show PërPuthen, theksojmë së është kjo e fundit e cila ka postuar edhe videon.

Atmosferë shumë festive ndihet në Fier, të gjithë shihen tek këndojnë e kërcejnë, ndërsa në keahun tjetër po vlerësohet një punë e réndésishme dhe me shumë rigorozitet.