Hidhet nga kati i kater dhei jep fund jetes 30 vjecarja nga Lezha

Nuk ndalet vetvrasjet ne vendin tone cdo dite degjon raste ekstreme qe po ndodhin humbje jete.

Nje ngjarje e rende ka ndodhur pasditen e sotme ne Lezhe ku mesohet se nje grua 30 vjecare eshte hedhur nga kati i kater i pallatit.

Mendohet se ajo i ka dhene fund jetes pasi ajo perdorte ilace per depresionin.

Policia dhe grupi hetimor kane shkuar ne vendngjarje per te zbardhur shkaqet pse e reja i dha fund jetes.