Hidhet nga dritarja e spitalit mëngjesin e sotëm 67-vjecari. Ja cfarë sëmundje vuante

0
901

GRAMSH-Ditën e sotme ka ndodhur një ngjarje e rëndë në qytetin e Gramshit ku në spitalin e këtij qyteti një i sëmurë është hedhur nga kati i katërt.

Pacienti ishte ne moshën 67-vjecare dhe ngjarja ka ndodhur mengjesin e sotem.

Pasi i sëmuri është shtruar në spital më pas është hedhur nga kati i katërt dhe ka perfunduar ne katin e dytë të tarracës por me fraktura te shumta. Më pasi ai eshte derguar ne Spitalin e Traumës, Tiranë.

H. Ll., 65 vjeç, vuante për disa diagnoza mjekësore (Astmë dhe Hipertension).