Home TE NDRYSHME Harroi kamerën ndezur, zyrtari ‘lë nam’ në takimin online, shfaqet me…

Harroi kamerën ndezur, zyrtari ‘lë nam’ në takimin online, shfaqet me…

365
0

Videoja e kongresmeni amerikan, Donald Payne, është bërë virale, ku dhe nuk kanë munguar kritikat .

Në një video që është publikuar në rrjetet sociale, Payne gjatë një takimi online është shfaqur me pantallona të shkurtra, e kjo ka habitur të pranishmit.

Në videon e shfaqur, Payene, nuk ishte në dijeni që kamera ishte ndezur, e në një moment ngrihet nga karrigia ku ishte ulur.

Por ky koment, është filmuar nga një tjetër kongresmen, i cili dhe e ka bërë virale në rrjet.