Habit Agron Llakaj, tregon se çfarë do të ndodhë pas përfundimit të Big Brother: Donaldi dhe ja me ke do martohet

E teksa pak ditë na ndajnë nga shpallja e fituesit të Big Brother Vip, aktori i njohur i humorit Agron Llakaj ka deklaruar me shaka se lart e poshtë ka dëgjuar se Donaldi do ta fitojë çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Kjo deklaratë e dija është komentuar gjerësisht dhe janë hedhur aludime se mos ndoshta këto fjalë të thëna nga aktori janë bërë për të mbështetur Donaldin, aktorin të cilii a i hapi derën për në botën e televizionit disa vite më parë.

“Big Brotherin e more vesh se kush do ta fitojë? Zihen kot aty. E fiton Ilir Shaqiri”, i thotë aktori Agronit gjatë humorit në spektakël.

“Jo, mo. Mua më thanë që fiton Donaldi”, thotë Llakaj. Aktori ia kthen: “Jo, e merr Iliri. Donaldi martohet me Borën”, ja kthen Agron Llakajt.