Gruaja shqiptare humb jetën nga dhuna e vjehrrës dhe burrit të saj

Burri dhe vjehrra rrahin nusen e shtepis. Ngjarja ka ndodhur ne Gjakove dhe gruaja shqiptare ishte martuar me nje serb.

Ne media thuhet se ajo ishte 51 vjec dhe burri me nenen e tij e kane dhunuar psiqikisht.

Mjeket kane verejtur shenjat e dhunes psikike.

Ajo ka njoftuar policine dhe ka denoncuar dhumen qe po i shkaktonte vjehrra me burrin.

51 vjecarja ka humbur jeten nga dhuna e vazhdueshme.