Gruaja lind djale por burri i vendosi nje emer qe e beri me dhimbje koke

Pasi mbeta shtatezene une me bashkeshortin tim ishim shume te lumtur pasi po prisnin cdo dite lindjen e femijes.

Ditet po kalonin dhe ne po mendonin se si tja vendosim emrin femijes por bashkeshorti me tha qe kete do ma lesh mua pasi me pelqen shume nje emer. E kam enderruar ne rini nese do lind djal do ti ve kete emer dhe keshrtu e vendosi.

Por un isha shume kurioze per ta mesuar por ai nuk ma tregonte. Dhe une e lash qe emrin e femijes tja vendoste bashkeshorti. Pasi ditet kaluan dhe une linda erdhi koha e emrit se cfare emri kishte djali.

Bashkeshorti me tha se un do ta quaj Liverpul si emri i skuadres se zemres.

Qe ate dite kur ma tha kam dy jave qe nuk i flas me goje dhe me ka zen nje hall i madh si tha therras me nje emer te tille. Nuk di cfare te bej tani?