Home TE NDRYSHME Gruaja e Sinan Hoxhës e gjen belaja ja sa kg ka shtuar...

Gruaja e Sinan Hoxhës e gjen belaja ja sa kg ka shtuar dhe poston foton

358
0

Andrra Destani para disa muajve u bë nënë për herë të dytë.

Ajo u bë nënë e dy djemve e që nga lindja e dytë ajo ka ende kilogram të tepërt.

Andrra u pyet nga përcjellësit e saj se a ka arritur peshëm që e ka pasur para lindjes.

Ndërsa ajo tregoi që nuk e ka bërë akoma dhe është ehde 10 kilogram mbipeshë.