Home TE NDRYSHME Gazetari shqiptar bëhet baba për herë të parë dhe përlot me fjalët/...

Gazetari shqiptar bëhet baba për herë të parë dhe përlot me fjalët/ Dhurata më e bukur nga Zoti në 43 vite jetë!

312
0

Gazetari i njohur Muhamed Veliu është bërë baba për herë të parë.

Djali i gazetarit të njohur ka ardhur në jetë në muajin mars, ndërsa vetë Veliu nuk e fsheh emocionin dhe lumturinë e madhe.

Ai, përmes një postimi në rrjetet sociale shkruan se djali, të cilin e ka quajtur Britt, është dhurata më e bukur nga Zoti në 43 vite jetë.

“Britt dhurata më e bukur nga Zoti për mua sot në këto 43 vite jetë. Britt&Fla. dashuri e pafund”, shkruan gazetari.