Gazetari nis edicionin e lajmeve live, sanitarja me fshesë në duar i futet në mes te lajmeve (Video)

Gjatë një transmetimi live në televizion mund të ndodhin shumë gjëra të sikletshme për një gazetar dhe gazmore. Së fundmi, gjatë edicionit informativ në “News24”, gazetarit Edvin Peci pastruesja i është bërë pjesë e studios duke mos e ditur që ai ishte në transmetim.

Teksa Peci nisi raportimin pastruesja kaloi mbrapa tij me fshesën në duar. Gazetari vijoji transmetimin në mënyrë profesionale duke u sjellë sikur asgjë nuk kishte ndodhur.

Video