Home TE NDRYSHME Foto.Tani është një zonjë e bukur, do habiteni se si dukej Gilberta...

Foto.Tani është një zonjë e bukur, do habiteni se si dukej Gilberta e re: E gjen dot njeri sa vjeçe jam kët

252
0

Gilberta, konkurrentja e programit “PërPuthen +40” bukuroshja zeshkane e cila njihet veçanërisht për buzëqeshjen e saj të ëmbël që e karakterizon në çdo puntatë te emisionit.

Ndërkohe që Gilberta kishte publikuar opsionin “Më bëj një pyetje’, një nga fansat e ka pyetur këtë të fundit për ndonjë foto te rinisë së saj, të viteve 20, Gilberta pa hezítuar e ka shpërndarë atë në profilin e saj.

“Në këtë foto jam 25-vjece” ka shkruar sipër fotos së postuar Gilberta. Por duke kërkuar që të jetë më në qëndër të vëmendjes, kjo e fundit e fshin postimin me moshën e saj mbi foto dhe hédh një tjetër duke përfshirë në lojë ndjékësit e saj.

Ne foton e hédhur së fundmi ajo i drejtohet ndjékësve të saj “sa vjeçe mendoni se kam qenë këtu?” Çdo gjë duket si një strategji e Gilbertës për të térhéqur vëmendjen e mediave rozë, për të qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes.