Home TE NDRYSHME (Foto) Po pret fëmijën e dytë, Almeda publikon foton pa pikë grimi...

(Foto) Po pret fëmijën e dytë, Almeda publikon foton pa pikë grimi në fytyrë, sa bukur duket

190
0

(Foto) Po pret fëmijën e dytë, Almeda publikon foton pa pikë grimi në fytyrë, sa bukur duket

Almeda Abazi është një figurë mjaft e njohur për showbizin shqiptar. Bukuroshja së fundi, ka postuar në profilin e saj Instagram një foto, në të cilën duket natyrale dhe vërtet bukur.

Ajo është e martuar me aktorin e njohur turk Tolgahan Sayisman dhe së bashku kanë një djalë të cilin e kanë pagëzuar Efehan.

Çifti i njohur shumë shpejt pritet të sjellë në jetë një vajzë, për të cilën Almeda u shpreh se dëshiron ta quajë Alina.