FOTO/ Ja kush janë dy nxënësit që humbën jetën pas sulmit mbremjen e sotme në Kosovë

Personat në foto janë Ledion Hamzaj dhe Gentiana Mustafaj, dy nxënësit që humbën jetën në autobusin Gllogjan të Kosovës.

Drejt një autobusi me nxënës është qëlluar nga persona të maskuar dhe për pasojë kanë humbur jetën shoferi dhe dy nxënës, ndërsa një tjetër është plagosur.