Foto Donaldi prekje edhe puthje me Beatrix/ Bora Zemani merr vendimin e papritur, ja çfarë bën Atdheu

Aktori Donald Veshaj ka pranuar hapur mbrëmjen e djeshme se ka një pëlqim të madh ndaj këngëtares Beatrix Ramosaj.

Dyshja janë shfaqur mjaft të afërt me njëri-tjetrin ditët e fundit, ndërsa kanë ndarë puthje dhe përqafime, e janë parë në krahët e njëri tjetrit thuajse gjithë kohës.

Ata janë larë dy herë në dush së bashku dhe nuk kanë munguar as përkëdheljet mes tyre.

Nga kjo është kuptuar se Donaldi e ka lënë pas krahëve Bora Zemanin, për të cilën kishte thënë se ende e donte, javët e para në shtëpi. Ata madje shkëmbyen puthje kur Bora u fut në BB Vip, duke lënë të kuptohej se ishin ribashkuar. Donaldi nuk harroi as përvjetorin e tyre dhe i dërgoi Borës me anë të produksionit, varësen e tij të cilën Bora e ka mbajtur publikisht. Por në puntatën e djeshme të Për’puthen duket se ajo e kishte hequr!

Pas kësaj ngjarje ka ardhur edhe reagimi nga ish-konkurrenti i Për’Puthen, Atdhe Xharavina. Ai ka ndarë një foto nga palestra me një varëse, për të cilën pyet ndjekësit nëse duhet ta heqë apo ta mbajë. Edhe pse nuk ka përmendur emra, është e qartë se ky postim ka qenë një ironi për Bora Zemanin.
Ata të dy janë përfolur gjatë për një lidhje mes tyre, pasi Atdheu kishte shprehur disa herë simpatinë për moderatoren pas daljes nga emisioni. Megjithatë të dy e kanë mohuar publikisht diçka të tillë.