Home TE NDRYSHME Foto/Bieta Sulo me pushime në bregdet me vjehrrin dhe vjehrren: Merrni edhe...

Foto/Bieta Sulo me pushime në bregdet me vjehrrin dhe vjehrren: Merrni edhe nënat me vjehrrat

615
0

Bieta Sulo ka zgjedhur që ta kalojë këtë fundjavë në bregdet.

Moderatorja e njohur ka zgjedhur të pushojë me nënën dhe vjehrrën e saj.

Në një postim në Instagram, Bieta Sulo këshillon që pushimet duhen bërë edhe me nënat që kujdesen kaq shumë për nipërit e tyre gjatë gjithë vitin dhe meritojnë të shijojnë kohë të bukura.

“Po ndonje dite pushimi me mamate a e ke menduar per kete vere? Me gjysherit qe kujdesen gjithe vitin per niperit dhe mbesat e tyre e qe aq shume i duan… kaluan ditet e veshtira te izolimit, koha per ta per te dale e shijuar… e them sa here, Kroi eshte me shume fat qe jo vetem i ka njohur, por edhe shijuar kohen me te 4-t gjysherit (ps. une vet kam patur vetem gjyshet, jo gjysherit)”- shkruan Bieta Sulo.