Fifi sëmuret keq në Big Brother/ Ja c’po ndodh me këngëtaren: Si është gjendja e saj…

Këngëtarja shqiptare, Fifi, ka pasur pak probleme shëndetësore në Big Brother VIP.

Të gjithë banorët e ndihmuan artisten, veçanërisht aktorja Arjola Demiri që ishte në çdo moment afër saj.

Kjo situatë u përjetua shumë keq nga Fifi e cila shpërtheu në lot. “Kam pak probleme me stomakun. Hëngra kokoshka dhe misri me kripë nuk më bëri mirë”, tha Fifi.

“Nuk ke temperaturë. Je shumë mirë kështu mos u shqetëso”- iu përgjigj Arjola Demiri.