Emocione pa fund/ Këngëtarja shqiptare qan me lot kur dëgjon mesazhin e nënës: Jemi

0
333

Këngëtarja Era Rusi rrëfeu marrëdhënien e ngushtë që ka me familjarët e saj, duke u ndalur më së shumti tek prindërit. Gjatë rrëfimit të saj në emisionin “Dola tek Ola”, këngëtarja tregoi se nëna e saj ishte motivi kryesor që u kthye në Shqipëri.

Pikërisht nga kjo e fundit, Era mori një mesazh që e bëri të emocionohej pafund dhe të mos i kursente as lotët.

“Ti je vlerë e shtuar e familjes sonë, jemi shumë krenarë për arritjet e tua. Uroj që mbi të gjitha të mbetesh Era fisnike që je, sepse fama është e përkohshme, ndërsa emri i mirë i përjetshëm”,-i tha e ëma.