Eksperti i krimeve rrënqeth me deklaratën. Ja sa lek kishte rënë nga xhepi i rojes së Top Channel. Foto

Ervin Karamuço Eksperti i kriminologjisë ka reaguar për ngjarjen që ndodhi mbrëmjen e djeshme ku humbi jetën roja që punonte në Top Channel.

Karamuço ka treguar nje fotografi me një monedhe që u gjet në vendin e atentatit dhe që ksihte rënë nga xhepi personit që humbi jetën. Një monedhë 50 lekëshe.

Ai shkruan: “Ky 5 lekësh duhet të qëndrojë përgjithmonë në oborrin e Top Channel”

Ishte e vetmja monedhë që ra nga xhepi i të ndjerit Pal….Skam fjalë….”, shkruan Karamuço.