Home TE NDRYSHME Edi Rama ben deklaraten e forte per te gjithe ata qe nuk...

Edi Rama ben deklaraten e forte per te gjithe ata qe nuk jane vaksinuar.

327
0

Edi Rama ben deklaraten e forte per te gjithe ata qe nuk jane vaksinuar.

Ai thote se kush punon ne administrate duhet te vaksinohet ndaj ne duhet te vaksinohemi dhe duhet te informohemi mire dhe jo te degjojme lajme te cuditshme.Pasi e gjithe bota po vaksinohet.

Kush shkon ne shkolle duhet te vaksinohet pasi vetem vaksinimi do te sjell paqe tek ne po ashtu jemi nga vendet qe kemi nje renie te te infektuarve dhe shume pak humbje jete ne krahasim me vendet qe na rrethojne.

Dhe kjo vjen pasi ne jemi vaksinuar.