E trishtë/ Ndahet nga jeta aktorja e e serialit indian shumë të ndjekur nga shqiptarët

0
575

Ajo eshte nje nga aktoret me te mira indiane dhe qe te gjithe e kane dashur shume ne rolet e saj te bukura.

Ajo është e njohur për rolin e saj në serialin shumë të ndjekur “Si ta quaj këtë dashuri”, i transmetuar në TV Klan dhe qe ka pasur nje audience te larte.

Aktorja luajti në serialin “Si ta quaj këtë dashuri”, krah aktorëve të njohur Barun Sobti dhe Sanaya Irani.

Kolegë të shumtë kanë shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të aktores.