E njihni këtë bukuroshe shqiptare, sot ajo është pjesë edhe e ‘Big Brother VIP’ (FOTO)

Spektakli ‘Big Brother VIP’ është shndërruar në një ndër programacionet më të ndjekur dhe të komentuara në vendin tonë. Pjesë e shtëpisë janë bërë personazhe të njohur të ekraneve tona.

Vajza që shihni në foto është aktorja Monika Lubonja, e cila me karakterin e saj të veçantë është vënë jo pak herë në qendër të vëmendjes.

Ndër skenat më të komentuara të saj janë krisja e marrëdhënies me Ilir Shaqirin me të cilin krijoi një miqësi të ngushtë dhe kërcimi te bukur.