E gjeni cila eshte? Sic ka qene e vogel ashtu eshte dhe sot , nuk do ta besoni qe nuk ka ndryshuar

Zakonisht jemi mesuar ta shikojme te rregullt dhe te kuruar deri ne detaj.

Yjet me fame te skenes i japin shume rendesi pamjes se tyre dhe kujdesen qe gjithmone te duken sa me bukur qe te dalin para publikut te gjere, sepse aparenca ka vlera speciale.  A do ta kishit mendua se si dukej Dua Lipa para fames se madhe?

Ne te vertete po te shohesh foto e kupton se kengetarja nuk ka ndryshuar shume qe kur ka qene femije.