Home TE NDRYSHME Donte të bënte si i zgjuar, e pëson keq në kufirin grek...

Donte të bënte si i zgjuar, e pëson keq në kufirin grek shqiptari, i gjejnë…

378
0

Paraditen e kesaj te diele ne kufirin greko-shqiptar janë sekuestruar 35 kg 880 gram mall. Sipas asaj qe raportojne mediat greke, sasia është kapur në Igumenicë, në një automjet që vinte nga kufiri i gjelbër.

Pas kontrollit të ushtruar në makinë, me ndihmën e qenit “Lussy”, policia zbuloi 35 pako me 35 kg 880 gram .

Në pranga ka rënë një shqiptar, ndërsa në banesën e tij në Agia Varvara në Athinë, u gjetën dhe u sekuestrua një sasi e paidentifikuar kristali me peshë 103.6 gram dhe një peshore.