Donaldi i frikësohet eliminimit, bën deklaratën e papritur dhe i lë të gjithë pa fjalë

Një ndër personazhet më të komentuar në Big Brother VIP është padyshim Donald Veshaj. Aktori i humorit ka qenë në qendër të vëmendjes gjatë gjithë këtyre ditëve brenda shtëpisë së famshme për shkak të ngjarjeve në të cilat është përfshirë, duke nisur nga puthja me Bora Zemanin dhe deri te lidhja me Beatrix Ramosaj.

Këtë javë ai është në nominim bashkë me Trixën dhe Einxhel Shkirën. Me këtë të fundit, është përfshirë në debate të shumta pasi nuk shpëtoi Dagzin.

Gjatë një bisede që ka bërë me Beatrixin, ai është shprehur se mund të dalë nga shtëpia. “Mendoj se mund të dal dhe unë. Ku dihet se si është parë këto dy javë”, tha ai gjatë bisedës me Trixën.