Doli nga burgu, dalin fotot e Zogut të Tiranës në liri

Pas 5 muajsh ne heqje lirie, Zogu i Tiranes ka dale tashme me mase sigurie qedrim ne shtepi.

Megjithate Hermes Nikaj, tashme ka nisur te shijoje jeten duke nxjerre foto te ndyshe qe tek berberi e deri ne dyqane me rroba te reja.

Qe te merkuren e kaluar ai ndonese ka dale me “arrest shtepie”, nuk ka duruar dot dhe ka dale madje edhe foto.

Kujtojme se Zogu Tiranes u kap ne muajin nentor bashke me nje biznesmen nga mamurrasi dhe nje vajze ne nje dhome hoteli, ku me pas u akuzua per ndermjetesime mes vajzave dhe klienteve ne qendra estetike apo lokale nate.