Home TE NDRYSHME Doli fjala që kishin qenë bashkë në hotel/ Mevlanit nuk i ndahet...

Doli fjala që kishin qenë bashkë në hotel/ Mevlanit nuk i ndahet shpirti nga Antonela: Ja dhurata e madhe që i ka bërë

231
0

Antonela është një prej vajzave më të pëlqyera dhe të komentuara të programit Përputhejo është përfolur shumë për pëlqimin që ka pasur ndaj Mevlan SHabës, një tjetër konkurent i Përputhen.

Antonela ka festuar ditëlindjen e saj ku surprizat nuk kanë pasur të mbaruar. Mirëpo, nuk ka munguar edhe surpriza nga Mevlani.

Ai ka qenë i ftuar në emisionin që Antonela drejton ku mes puthjesh e përqafimesh i ka dhuruar edhe një tufë me trëndafila të kuq.

Nuk dihet nëse dyshja ka vazhduar ndonjë romancë jashtë emisionit, pasi Mevlani ka bërë me dije se i ka dhënë fund lidhjes së tij me Ledjana Prengën.