Home TE NDRYSHME Dolën cift nga Përputhen/ Gilberta dhe Iliri tregojnë planet: A do martohen...

Dolën cift nga Përputhen/ Gilberta dhe Iliri tregojnë planet: A do martohen bashke

195
0

“Çfarë planesh keni? Çfarë do të bëni? Do martoheni? Do bashkëjetoni?”, i pyeti moderatorja.

“Jemi duke u kuptuar për shumë gjëra. Jemi duke e llogaritur se çfarë mund të bëjmë më mirë. Nuk duam të flasim shumë për këtë”, tha Iliri, teksa Gilberta shtoi se tani pas emisionit do të shihet realisht se si do të funksionojë lidhja e tyre.

Konkurrentja tha se për Ilirin do të shkonte dhe në Itali, pasi te ai ka gjetur njeriun e duhur dhe dashurinë.