Do te habiteni kur te shikoni se si duket nga brenda vila luksoze e Behgjet Pacollit. Foto

0
426

Pas disa vitesh ne politike, i lodhur dhe i zhgenjyer nga kjo jete ai sot ka dorezuar detyren e tij dhe i eshte rikthyer jetes klasike qe ka pasur dikur.

Behgjet Pacollit njihet si nje filantrop i madh qe ka bere edhe shume per Shqiperine.

Ai eshte nje biznesmen shume i fuqishem dhe ka nje shtepi shume te bukur me hapësirat te jashtëzakonshme per cdo ambjent. Siperfaqja e shtepisë së tij prej 3500 m2 eshte nje vile si ne endrra ku cdo njeri do te mbetej pa goje.

Nga pamjet e publikuara, shihet pishina super moderne, salla e lojerave bowling, salla e kinemasë, ambjente per estetike dhe te gjitha keto ndodhen brenda shtepisë së Pacollit.

Megjithate ka ende ambjente qe nuk i kemi fotot por mund ta leme imagjinaten e lire dhe vetem t`i urojme zotrise nje jete te qete e plot shendet ne vazhdim.