Do bëhet nënë për herë të tretë/ Me ne fund Ami zbulon si është e vërteta….

Pak ditë më parë Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi festuan 11-vjetorin e martesës. Në llogaritë e tyre në “Instagram”, ata ndanë me ndjekësit foto mjaft të ëmbla me njëri-tjetrin, ku i dedikonin edhe fjalë të bukura.

Çifti që ka edhe dy fëmijë, Joelin dhe Sian, u përfol se po presin që të bëhen me një bebe tjetër. Këto dyshime lindën pasi fansat panë fotot e Amit në rrjetet sociale.

Madje edhe gjatë pushimeve, Ami pozonte pas Ermalit ose me një çantë para barkut për ta fshehur atë, e si pasojë ndjekësit menduan se ajo po fsheh detajin e rëndësishëm.

Por kjo nuk është aspak e vërtetë.