Ditëlindje si e Andrrës, një super festë në oborrin e shtëpisë luksoze

Bashkeshortja e kengetarit tone Sinan Hoxha, E bukura Andrra Destani ka festuar ditelindjen e saj gjate ketyre diteve ne shoqerine e te shoqit dhe djalit te tyre Ansi.

Andrra e ka ndare kete dite te bukur per te edhe me ne ne rrjete sociale.

Ne foto shfaqet kopshti i shtepise se tyre dhe torta e ditelindjes e se bashku me njerezit e saj te shtrenjte.

Gjithashtu pas pamjes nga prapa te shtepi luksoze dallohen edh disa kuti te bizhuterive te shtrenjta qe vete Sinani i ka dhuruar Andrres.

Ndonese tashme jemi te gjithe te vetizoluar, ne kete dite speciale nuk kane munguar per Andrren as dhuratat e as torta e mrekullueshme nga dy djemte e familjes.