Home TE NDRYSHME Ditë gëzimi për Agron Llakajn, nipi i feston datëlindjen/ I bën urim...

Ditë gëzimi për Agron Llakajn, nipi i feston datëlindjen/ I bën urim zemre si gjysh: Ti je bossi i Agit!

286
0

Aktori ka postuar në Instagram disa foto shumë të ëmbla, ku shfaqen të dy së bashku, madje në njërën prej tyre është edhe gjyshja. Për të mos veçuar edhe disa pamje nga festa në kopsht që kanë realizuar për vogëlushin Teo.

Padyshim që këto momente i ka shoqëruar me disa fjali tepër prekëse.

“Dite feste! Ditelindje TEOS, 3 vjeç,e ku me bukur se ne kopeshtin e vet. Gezuar dhe qindra vite festosh biri embel i gjyshit ! Ti je Boss i Agit!”, ka shkruar Agroni krahas postimit.