Home TE NDRYSHME Dhjetra shqiptare te bllokuar ne aeroport prej 7 oresh: “Nuk na behet...

Dhjetra shqiptare te bllokuar ne aeroport prej 7 oresh: “Nuk na behet me ardhe me ne Shqiperi” (Video)

386
0

Shkak i bllokimit eshte bere linja ajrore Air Albania. Nje prjej pasagjereve thote se ai ka 4 ore qe pret dhe Kompania Air Albania nuk i ka njoftuar.

Te gjithe avionet jane nisur pervec Air Albania. Njerezit jane te shtrire ne toke. Nuk kam me deshire te kthehem ne Shqiperi, sidomo me Air Albania , thote nje zonje gjate nje interviste.