Debatoi me Donaldin dhe u nda? Beatrix kërkon largimin nga shtëpia e Big Brother me lot në sy

Derisa këto ditë po shkonte gjithqka në rregull për këngëtaren kosovare, Beatrix Ramosaj, së fundi ajo është prekur nga diqka.

Sot (e diel), artistja po i qëndronte e ftohur edhe ndaj aktorti, Donald Veshaj, që ka një afrimitet lidhjeje me të.

Ndërsa, ka disa minuta që derisa ishte në oborr me Donaldin dhe Antonelën shpërtheu në lot dhe thoshte se dëshiron të dalë dhe të shkoj në shtëpi.

“Nuk jam mirë emocionalisht, thjesht s’po mundem ta duroj veten time, dua të shkoj në shtëpi”, thoshte ajo.