Dagz reagon për herë të parë pas sherrit Einxhel-Donald

Debati Einxhel-Donald në Big-Brother VIP ka ngjallur mjaft reagime jashtë.

Komentet në media e rrjetet sociale kanë qenë të panumurt.

I vetmi që fillimisht nuk bëri asnjë reagim ishte Dj Dagz, partneri i Einxhel. Por ditën e sotme ai ka bërë një postim mjaft të ëmbël.

Arbëri ka postuar në “Instastory” një foto të partneres së tij, ku bashkëngjitur me të shkruan: “Mezi po pres të të përqafoj”.

Qëndroi në heshtje pas debatit Einxhel-Donald, Dagz reagon për

Kujtojmë se dalja e Dagz nga shtëpia më e famshme në Shqipëri është komentuar shumë. Kjo për shkak se në zinxhirin e shpëtimit nuk u shpëtua nga banorët që i thonin se e kishin shumë shok dhe e donin.