Çiljeta Xhilaga merr vendimin qe nuk e priste askush: Çfarë ndodhi papritur me këngëtaren e njohur?!

Artisja e njohur Çiljeta Xhilaga ka bere nje ndryshin te cuditshem ne jeten e saj ku ka fshirë të gjitha fotot e saj qe ka pasur të postuara, duke përfshirë edhe ato me partnerin e saj Alban Hoxhën.

Eshte e cuditshme pse ka ndodhur kjo gje dhe pse ka ndodhur keshtu mbase e kane hakur si akaunt apo po ndodh dicka ne jeten e saj.

Mbase ne ditet ne vazhdim ajo mund te publikoj dicka se cfare po ndodh me jeten e saj.

Por ajo publikoi disa javë më parë në Instagram vetëm një foto me Albanin, pas shumë vitesh lidhjeje.

Se cfare po ndodh me te do ta zbulojne ne javet ne vazhdim.