Çfarë profesioni ka ish-burri? Donaldi vë në siklet Arjolën, ja si pergjigjet ajo

Historia e Arjola Demirit me ish-bashkëshortin ka qenë një ndër më të komentuar, për të cilën ajo ka rrëfyer edhe në “Big Brother VIP”.

Por aktorja ka vëne në qendër momentet e tradhtisë nga ana e tij dhe dhunës që ka përdorur.

Nëna e tre fëmijëve, vetëm ditën e djeshme ka folur për njohjen me të, pa e ditur se jashtë është zbuluar identiteti i tij, ish-burri i saj është Ajax Boshnjaku që është bërë i njohur në tetor te 2018.

Ajaxi, miku i i Ervin Matës

Ajo ka treguar në fak një histori shumë të bukur dhe romantike e cila për fat të keq nuk ka mbaruar aq bukur. Teksa tregon mes emocionesh si janë njohur dhe si e ka prezantuar me familjen, Donaldi i drejton pyetjen se çfarë porfesioni ka.

“Ka biznese”, e kalon tërthorazi me këtë përgjigje situatën që duket se e vuri në siklet Arjolën.