Cfare do beje nese Marku do te tradhetonte/ Rudina Dembacaj jep pergjigjen qe nuk e prisnim

0
547

Tashme ne mediat roze po flitet shume per historine e Rudina Dembacaj dhe Mark Frrokut.

Gjate nje interviste Rudina ka treguar se si do reagonte ajo po te kapte Markun duke tradhetuar.

Fjalet e saj ishin pergjigja me e papritur me sa duket.

“Do e lija urgjent”, – ka thene ajo “Nuk kam nerva fare për drama, unë të lë vazhdoj jetën”, është shprehur Rudina.

Me tej aktorja e humorit tregoi se a ka plane per martese apo a po mendojne te keni edhe femije si cift.

“Të ishte për Markun tani do e kisha barkun tek goja, unë po pres sepse dua që të kem edhe pak më shumë kohë për Viktorian”, tha ajo.

Ndersa mesohet se edhe bashkejetesa me Markun ka filluar dhe po jetojne me vajzene e saj, femijet e Markut dhe prinderit e tij gjithashtu.

Detaji i bukur ishte prezantimi i vjehrrit i cili sipas Rudines e ka bere xheloz edhe vjehrren pas i ka mire marredheniet e komunikimin me aktoren.