Bukuria jote gjithmonë më jep shume kënaqësi’’ Spartak Ngjela i befason të gjithë me deklaratën e tij për gazetaren: O miss..

Anaidi është një nga fituesit e një edicioni të Big Brother dhe ka komentuar vazhdimisht situatat e ndryshme të BBV.

Debati që pati Einxhel me Donaldin në spektaklin e mbrëmjes së martë ka nxitur reagime nga më të ndryshmet. Einxhel i tha se e ka pushuar nga puna dhe nuk i ka dhënë rrogën, ndërsa Donaldi u shpreh se Tirana është e vogël dhe nuk do të flasë.

Në një lidhje live në rrjete sociale, Anaidi tha se nëse Donaldi do përdorte gjithçka di për Einxhelin, do kishin fikur televizorin.

Anaidi: Ty nuk të ndërpret njeri kur flet, sa të keqe e ke këtë.

Neda: E ke bërë vetë atë emision, për cfarë shkove, për Dua të të bëj të lumtur apo Big Brother? A i more me gjoks të gjithë sulmet që të erdhën dhe i shkove deri në fund gjërave.

Anaidi: Jo pra jo. Nëse Donaldi do përdorte mbi sup cdo gjë që di për atë, do kishim fik televizorin ne tani.