Bota e artit në zi/ Ndahet papritur nga jeta në moshën 41 vjeçare aktori i njohur (FOTO)

Heath Freeman, aktori i njohur ka humbur jeten në moshën 41-vjeçare. Menaxheri i tij e konfirmoi lajmin për EW. Shkaku nuk është bërë i ditur.

‘Ne jemi vërtet të shkatërruar nga humbja e të dashurit tonë Heath Freeman.

Një person i shkëlqyer me një shpirt intensiv dhe shpirtëror, ai na lë me një gjurmë të pashlyeshme në zemrat tona.

Jeta e tij ishte e mbushur me besnikëri, dashuri dhe bujari të thellë ndaj familjes dhe miqve të tij dhe një dëshirë të jashtëzakonshme për jetën.’