Bora Zemani sërish shtatzënë: Ja pse u shtrua në spital

Moderatorja shqiptare, Bora Zemani vazhdon të jetë emri më i përfolur në mediet rozë.

Jeta e saj private është në fokus dhe shkak u bë hyrja e ish të dashurit në “Big Brother Vip”.

Krahas Donaldit, Bora është përfolur së fundmi se është në pritje të ëmbël.

Mirëpo burime të Prive kanë mësuar se një gjë e tillë nuk është e vërtetë dhe shtatzënia nuk është në planet e afërta të moderatores.

Një javë më parë Bora Zemani iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale. Vetë moderatorja e bëri të ditur këtë duke postuar video nga spitali dhe shumë shpejt u rikuperua.

“Prive” ka mësuar se Bora i është nënshtruar një ndërhyrjeje në abdomen.

Dy ditë pas operacionit Bora u rikthye në “Përputhen” dhe gjatë kësaj jave ka prezantuar e ulur në karrige.